Gå til innholdet

Styret i Matmerk

Håkon Mageli

Håkon Mageli

Styreleder

Arbeidssted: Orkla

hakon.mageli@orkla.no

Bjørn Gimming

Bjørn Gimming

Nestleder

Arbeidssted: Norges Bondelag

bjorn.gimming@bondelaget.no

412 75 230

Kjersti Hoff

Kjersti Hoff

Styremedlem

Arbeidssted: Norsk Bonde- og Småbrukarlag

Kjersti@smabrukarlaget.no

Trond Reierstad

Trond Reierstad

Styremedlem

Arbeidssted: TINE SA

trond.reierstad@tine.no

Per Heringstad

Per Heringstad

Styremedlem

Arbeidssted: Nortura

per-her@online.no

901 63 092

Bjørn Takle Friis

Bjørn Takle Friis

Styremedlem

Arbeidssted: Coop Norge

bjorn.takle.friis@coop.no

901 64 138

Eivind Haalien

Eivind Haalien

Styremedlem

Arbeidssted: Norgesgruppen

eivind.haalien@norgesgruppen.no

997 92 220

Greta Hardal

Greta Hardal

Styremedlem

Arbeidssted: Matmerk

greta.hardal@matmerk.no

982 89 707

Trond Vilhelm Lund

Trond Vilhelm Lund

Styremedlem

Arbeidssted: Rørosmeieriet

trond.lund@rorosmeieriet.no

991 07 731

Martina Rabsch

Martina Rabsch

Styremedlem

Arbeidssted: REMA 1000

martina.rabsch@rema.no

907 43 935