Gå til innholdet

Fagjury Spesialitet

Alexandra Krage Angell

Arbeidssted: Matarena AS
Mobiltelefon: 90977447
E-post: alexandra@matarena.no

Les mer

Aud Herbjørg Kvalvik

Arbeidssted: Innovasjon Norge
Telefon: 958 58 645
E-post: aukva@innovasjonnorge.no

Les mer

Britt Kåsin

Arbeidssted: Tidligere informasjonssjef ved Opplysningskontoret for frukt og grønt
Mobiltelefon:916 36 870
E-post: britt.kasin@frukt.no

Les mer

Folkets jurymedlem; Eskil Røsand

Arbeidssted: Arne Rønning AS
Mobiltelefon: 416 41 044
E-post: Eskil99@hotmail.com

Les mer

Halvor Heuch

Arbeidssted: Arcus AS
Mobiltelefon:908 24 178
E-post: halvor.heuch@arcus.no

Les mer

Harald Osa

Mobiltelefon: 905 31 514
E-post: harald.osa@bama.no

Les mer

Lars Sponheim

Arbeidssted: Fylkesmannen i Hordaland
Mobiltelefon: 930 63 594
E-post: fmholsp@fylkesmannen.no

Les mer

Nils Geitle

Arbeidssted: De Historiske - hotell og spisesteder
Telefon: 55 31 67 60
E-post: nils.henrik@dehistoriske.no

Les mer

Oda Smeby Christensen

Arbeidssted: Matprat
Telefon: 936 52 522
E-post: oda.christensen@matprat.no

Les mer

Petter Wahl Sekne

Arbeidssted: Fra bonden til kokken AS
Mobiltelefon: 45503375
E-post: petter@frabondentilkokken.no

Les mer